درباره شرکت

pic2.jpg

درباره ما

شركت در سال 1381 در استان تهران - شهرستان تهران تحت نام شرکت پيشرو بهينه سازان پويا به صورت سهامي خاص به ثبت رسید و در حال حاضر با نام شركت مهندسی ساخت  فراز کاچار به فعالیت خود ادامه ميدهد شرکت مهندسی فراز کاچار طی فعالیت های پر ثمر با بهره گیری از تکنولوژی مدرن روز و دانش فنی متخصصین مجرب خود ، تجمع در یک مجموعه سالم اقتصادی و تلاش در راه پیشرفت و ترقی میهن اسلامی را به عنوان وظیفه خود در دوران توسعه اقتصادی بر گزیده است.آنچه که توسعه و پیشرفت کشور را قوام میبخشد ،تلاش و کوشش تمام افراد جامعه به خصوص جوانان با انگیزه و متعهد کشور می باشد.بر این اساس ، مهندسین متخصص شرکت ساخت فراز کاچار با حضور فعال در گستره صنعت و تکنولوژی ، کمر همت بسته اند و با جذب نیروهای ماهر و مجرب در زمینه های مختلف عمرانی ،تاسیساتی ، راه و ترابری و ساختمانی و ... وکسب رتبه های لازم در رشته های مربوطه ،با انگیزه خدمت رسانی عالمانه و پیشرو ،آماده فعالیت در این مرز و بوم هستند.لذا ضمن ارج نهادن به نظرات و پیشنهادات سازمان ها ، نهاد ها و افراد محترم در تمامی حوزه های فعالیت ، این شرکت مفتخر است که تا امروز در عرصه رقابت در بسیاری از پروژه های عمرانی میهن اسلامی فعالیت داشته و انشاا... توانسته نامی درخشان در بسیاری از دستگاههای اجرائی و مهندسین مشاور از خود بر جای گذارد.
در سال های اخیر و با گسترش پروژه های EPC  و PC ، شرکت مهندسی ساخت فراز کاچار با درک همین موضوع و با هدف مشاکت در پروژه های مذکور ، تلاش نموده است که قابلیت های خود را در زمینه مهندسی و خرید کالا افزایش دهد تا بتواند در کنار شرکت های توانمند داخلی و خارجی ، در پروژه های بزرگ EPC  و PC شرکت نماید.
مسلماٌ همکاری متعهدانه و مسئولانه مدیران دستگاههای اجرائی و بخش خصوصی با مجموعه های اینچنین و تقویت و همیاری آنان می تواند در راه سازندگی کشور مفید باشد فلذا این مجموعه ضمن اعلام آمادگی جهت شرکت در احداث پروژه های عمرانی ، تاسیساتی ، بازرگانی و راهسازی و ... مسرت خود را از کسب نظرات و پیشنهادات دلسوزان و متخصصان اعلام می دارد.

درباره ما

شركت در سال 1381 در استان تهران تحت نام شرکت پيشرو بهينه سازان پويا به صورت سهامي خاص به ثبت رسید و در حال حاضر با نام شركت مهندسی ساخت فراز کاچار  به فعالیت خود ادامه ميدهد شرکت مهندسی فراز کاچار طی فعالیت های پر ثمر با بهره گیری از تکنولوژی مدرن روز و دانش فنی متخصصین مجرب خود ، تجمع در یک مجموعه سالم اقتصادی و تلاش در راه پیشرفت و ترقی میهن اسلامی را به عنوان وظیفه خود در دوران توسعه اقتصادی بر گزیده است

آخرین اخبار

تماس با ما

آدرس: تهران، سعادت آباد، انتهای بلوار فرحزادی، بالاتر از بزرگراه یادگار امام، خیابان ایثارگران شمالی ،پلاک 16، طبقه دوم، واحد 7
تلفن تماس :
98-912-1251594+
98-21-22075246+
(4خط) 91012989-21-98+
تلفكس:  22363043-21-98+

نقشه

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به ساخت فراز کاچار می باشد . |طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط OFOGHIT