طراحی واجرای شبکه پسیو| خدمات طراحی و اجرای پسیو

طراحی واجرای شبکه پسیو

مراحل انجام خدمات طراحی واجرای شبکه پسیو 

ابتدا کارشناسان پسیو کار شبکه از محل انجام پروژه بازدید کرده و اطلاعات مورد نیاز اولیه را جمع‌آوری می‌کنند. در مرحله بعد نقشه شبکه و زیرساخت آن طراحی می‌گردد. پس از تأیید نقشه شبکه، شروع کابل کشی شبکه می‌باشد که به دو صورت روکار یا توکار انجام می‌پذیرد، که در محل‌های روکار باید داکت‌کشی انجام شود. بعد از انجام کابل‌کشی نوبت به نصب رک، آرایش رک، نصب پچ پنل، پچ کورد، سوئیچ‌ها، روترها، سرورها و هر‌گونه تجهیزاتی که داخل رک قرار می گیرد، می‌باشد.
در نهایت تمامی نودها، پریزها، کیستون‌ها و … نصب می‌گردد.بعد از اتمام این مرحله، نوبت به تست سیگنال شبکه می‌رسد. که باید تمامی نودها از نظر سالم بودن ارتباط تست گردند تا مشخص شود که هیچ‌گونه قطعی در ارتباط کابلی وجود ندارد.
سایر تجهیزات نظارتی، کنترلی و … که در اتاق سرور و یا در بخش‌های دیگر قرار می‌گیرند بعد از این مرحله نصب و پیاده‌سازی می‌شود.

طراحی شبکه پسیو

لازم است بدانید که طراحی شبکه پسیو و هم چنین زیرساخت آن از جمله موارد مهم در اجرای شبکه پسیو به شمار می آید. در هنگام طراحی شبکه پسیو باید مواردی توجه شود. از جمله مواردی که باید در طراحی شبکه به آن توجه داشت شرایط فیزیکی محیط می باشد که باید کاملا سنجیده باشد البته موارد دیگری چون امکان سنجی ها و آینده نگری ها نیز باید مورد سنجش قرار گیرند. توجه داشته باشید که امکان تغییرات در طراحی شبکه پسیو بعد از اتمام مراحل وجود ندارد پس لازم است موارد گفته شده رعایت و سنجیده شود تا اختلالی در اجرای شبکه پسیو به وجود نیاید. توجه داشته باشید که اگر هم امکان اعمال تغییرات در طراحی شبکه پسیو وجود داشته باشد این تغییرات بسیار وقت گیر و هزینه بر خواهد بود. پس بهتر است مراحل گفته شده با دقت و ظرافت بیشتری انجام شود تا نیاز به تغییرات نباشد.

درباره ما

شركت در سال 1381 در استان تهران تحت نام شرکت پيشرو بهينه سازان پويا به صورت سهامي خاص به ثبت رسید و در حال حاضر با نام شركت مهندسی ساخت فراز کاچار  به فعالیت خود ادامه ميدهد شرکت مهندسی فراز کاچار طی فعالیت های پر ثمر با بهره گیری از تکنولوژی مدرن روز و دانش فنی متخصصین مجرب خود ، تجمع در یک مجموعه سالم اقتصادی و تلاش در راه پیشرفت و ترقی میهن اسلامی را به عنوان وظیفه خود در دوران توسعه اقتصادی بر گزیده است

آخرین اخبار

تماس با ما

آدرس:تهران،سعادت آباد،انتهای بلوار فرحزادی، بالاتر از بزرگراه یادگار امام،پلاک 16، طبقه دوم، واحد 7
تلفن تماس :
98-912-1251594+
98-21-22075246+
(4خط) 91012989-21-98+
تلفكس:  22363043-21-98+

نقشه

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به ساخت فراز کاچار می باشد . |طراحی ، توسعه و راه اندازی توسط OFOGHIT